Om oss Bestselgere Tilbud HP Supplies Ledige stillinger
Logg inn   |   Ny kunde?
Produkter: 0  |  0,- Handlekurven
Datamaskiner
Hjem/Fritid
Kamera
Kommunikasjon
Komponenter
Lagring
Minne
Printing
Programvare
Skjerm/TV
Telefoni
Kontorrekvisita

Vennligst vent...

Tilbehørkonfigurator Tilbehør til skrivere, data-medier for lagring, kabler...

CAS selger kun til bedrifter og offentlige etater.

Lexmark Value Print Partner 2015

EFB-ELEKTRONIK Katalog

Søk i valgte produsent : 
Søk
Sorter på 
Viser 1-11 av 11 produkter
EFB-ELEKTRONIK Uttaksramme,  innfelt, for 2 stk Keystone Infralan. NB! Leveres uten adaptere
EFB-ELEKTRONIK Uttaksramme, innfelt, for 2 stk Keystone Infralan. NB! Leveres uten adaptere
SKU: ET-25109
Produkt: Cable Components
På lager
EFB-ELEKTRONIK Adapter Fiber ST/SC Duplex Singlemode Fiberadapter ST/SC SM Metal Housing
EFB-ELEKTRONIK Adapter Fiber ST/SC Duplex Singlemode Fiberadapter ST/SC SM Metal Housing
SKU: 53320.34
Produkt: Cable Components
På lager
EFB-ELEKTRONIK Hylle for 19" rack, 1U, svart, 250 mm Frontmontert,  10kg.
EFB-ELEKTRONIK Hylle for 19" rack, 1U, svart, 250 mm Frontmontert, 10kg.
SKU: 691668TS
Type: Rack / Accessory
Ikke på lager
EFB-ELEKTRONIK Fiber Stick Cleaner 2.50mm 10 stk
EFB-ELEKTRONIK Fiber Stick Cleaner 2.50mm 10 stk
SKU: 39976.1
Type: Rengjøring
Ikke på lager
EFB-ELEKTRONIK Mini Rack 10" Light B:300mm H:465mm D:300mm 9U
EFB-ELEKTRONIK Mini Rack 10" Light B:300mm H:465mm D:300mm 9U
SKU: 691805
Type: Rack / Accessory
På lager
EFB-ELEKTRONIK Jordingskabler for 19" rack skap Universell,  Ink. 9 jordingskabler
EFB-ELEKTRONIK Jordingskabler for 19" rack skap Universell, Ink. 9 jordingskabler
SKU: K3930V2
Produkt: Cable Components
På lager
EFB-ELEKTRONIK Mode Conditioning cable, 2xST - SC, 2 m 2 x ST 62,5/125 - SC 62,5/125 + SC 9/125
EFB-ELEKTRONIK Mode Conditioning cable, 2xST - SC, 2 m 2 x ST 62,5/125 - SC 62,5/125 + SC 9/125
SKU: O6357.2
Type: Fiber
Ikke på lager
EFB-ELEKTRONIK Mode Conditioning cable, 2xSC - LC, 3 m 2 x SC 62,5/125 - LC 62,5/125 + LC 9/125
EFB-ELEKTRONIK Mode Conditioning cable, 2xSC - LC, 3 m 2 x SC 62,5/125 - LC 62,5/125 + LC 9/125
SKU: O6376.3
Type: Fiber
Ikke på lager
EFB-ELEKTRONIK Mode Conditioning cable, 2xST - LC, 3 m 2 x ST 62,5/125 - LC 62,5/125 + LC 9/125
EFB-ELEKTRONIK Mode Conditioning cable, 2xST - LC, 3 m 2 x ST 62,5/125 - LC 62,5/125 + LC 9/125
SKU: O6370.3
Type: Fiber
Ikke på lager
EFB-ELEKTRONIK Cat.7/6A S/FTP - 90 m Trommel 23 AWG Solid Core
EFB-ELEKTRONIK Cat.7/6A S/FTP - 90 m Trommel 23 AWG Solid Core
SKU: K9201.90
Ikke på lager
EFB-ELEKTRONIK Veggskap, IP55, 9U, ·B600xD600 ståldør.19" For innendørs bruk.
EFB-ELEKTRONIK Veggskap, IP55, 9U, ·B600xD600 ståldør.19" For innendørs bruk.
SKU: 691709IP55.2
Ikke på lager
Viser 1-11 av 11 produkter
CAS • POSTBOKS 332 • 1502 MOSS • TELEFON: 69 20 43 43 • E-POST: salg@cas.no Salgs- og leveringsvilkår Din sikkerhet Kontakt oss Kategorier Produsenter