Om oss Bestselgere Tilbud HP Supplies Ledige stillinger
Logg inn   |   Ny kunde?
Produkter: 0  |  0,- Handlekurven
Datamaskiner
Hjem/Fritid
Kamera
Kommunikasjon
Komponenter
Lagring
Minne
Printing
Programvare
Skjerm/TV
Telefoni
Kontorrekvisita

Vennligst vent...

Tilbehørkonfigurator Tilbehør til skrivere, data-medier for lagring, kabler...

CAS selger kun til bedrifter og offentlige etater.

Lexmark Value Print Partner 2015

Fiberworks Katalog

Søk i valgte produsent : 
Søk
Sorter på 
Viser 1-21 av 21 produkter
Fiberworks Fibersnor MM 50/125 OM4 1m LC/ PC-LC/ PC duplex 2mm magenta, støtter 1000BASE-SX,  1000BASE-LX og 10GBASE-SR
Fiberworks Fibersnor MM 50/125 OM4 1m LC/ PC-LC/ PC duplex 2mm magenta, støtter 1000BASE-SX, 1000BASE-LX og 10GBASE-SR
SKU: P-OM4-D2M-LCP-LCP-01
På lager
Fiberworks Fibersnor MM 50/125 OM4 5m LC/ PC-LC/ PC duplex 2mm magenta, støtter 1000BASE-SX,  1000BASE-LX og 10GBASE-SR
Fiberworks Fibersnor MM 50/125 OM4 5m LC/ PC-LC/ PC duplex 2mm magenta, støtter 1000BASE-SX, 1000BASE-LX og 10GBASE-SR
SKU: P-OM4-D2M-LCP-LCP-05
På lager
Fiberworks Fibersnor SM 9/125 1m G.657.A2 LC/ UPC-SC/ UPC duplex 2mm Gul, støtter 1000BASE-LX og 10GBASE-LR
Fiberworks Fibersnor SM 9/125 1m G.657.A2 LC/ UPC-SC/ UPC duplex 2mm Gul, støtter 1000BASE-LX og 10GBASE-LR
SKU: P-SM9-D2Y-LCU-SCU-01
På lager
Fiberworks Fibersnor MM 50/125 OM4 2m LC/ PC-LC/ PC duplex 2mm magenta, støtter 1000BASE-SX,  1000BASE-LX og 10GBASE-SR
Fiberworks Fibersnor MM 50/125 OM4 2m LC/ PC-LC/ PC duplex 2mm magenta, støtter 1000BASE-SX, 1000BASE-LX og 10GBASE-SR
SKU: P-OM4-D2M-LCP-LCP-02
På lager
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 550m 850nm, 7dB, MM, HP
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 550m 850nm, 7dB, MM, HP
SKU: SFP-1000Base-SX-H
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 550m 850nm 7dB, MM, Cisco
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 550m 850nm 7dB, MM, Cisco
SKU: SFP-1000Base-SX-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 550m 850nm, 7dB, MM, Zyxel
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 550m 850nm, 7dB, MM, Zyxel
SKU: SFP-1000Base-SX-Z
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
Fiberworks Fibersnor MM 50/125 OM4 3m LC/ PC-LC/ PC duplex 2mm magenta, støtter 1000BASE-SX,  1000BASE-LX og 10GBASE-SR
Fiberworks Fibersnor MM 50/125 OM4 3m LC/ PC-LC/ PC duplex 2mm magenta, støtter 1000BASE-SX, 1000BASE-LX og 10GBASE-SR
SKU: P-OM4-D2M-LCP-LCP-03
På lager
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 10km 1310nm 10dB, SM/MM, HP
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 10km 1310nm 10dB, SM/MM, HP
SKU: SFP-1000Base-LX-H
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 10km 1310nm 10dB, SM/MM, Cisco
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 10km 1310nm 10dB, SM/MM, Cisco
SKU: SFP-1000Base-LX-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 10km 1310nm 10dB, SM/MM, Zyxel
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 10km 1310nm 10dB, SM/MM, Zyxel
SKU: SFP-1000Base-LX-Z
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 10km, Cisco 1310nm, 10dB, SM/MM, Cisco
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 10km, Cisco 1310nm, 10dB, SM/MM, Cisco
SKU: SFP-1000Base-LXD-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m 850nm, 4dB, MM, HP
Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m 850nm, 4dB, MM, HP
SKU: SFP-10GE-SR-H
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m 850nm, 4dB, MM, Cisco
Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m 850nm, 4dB, MM, Cisco
SKU: SFP-10GE-SR-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
Fiberworks Fibersnor MM 50/125 OM4 10m LC/ PC-LC/ PC duplex 2mm magenta, støtter 1000BASE-SX,  1000BASE-LX og 10GBASE-SR
Fiberworks Fibersnor MM 50/125 OM4 10m LC/ PC-LC/ PC duplex 2mm magenta, støtter 1000BASE-SX, 1000BASE-LX og 10GBASE-SR
SKU: P-OM4-D2M-LCP-LCP-10
På lager
Fiberworks Fibersplitter 1x4 PLC med SC/APC Singlemode 2 mm for CATV, FTTH, PON
Fiberworks Fibersplitter 1x4 PLC med SC/APC Singlemode 2 mm for CATV, FTTH, PON
SKU: 112165
Type: Fiber  -  Connector 1: SC/APC
På lager
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 40km, Cisco 1310nm, 20dB, SM/ MM,  Cisco
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 40km, Cisco 1310nm, 20dB, SM/ MM, Cisco
SKU: SFP-1000Base-L40D-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 10km 1310nm, 9dB, SM, Cisco
Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 10km 1310nm, 9dB, SM, Cisco
SKU: SFP-10GE-LR-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
Fiberworks SFP+ 10G SM 20 km Cisco 1310 nm
Fiberworks SFP+ 10G SM 20 km Cisco 1310 nm
SKU: LI-3199-20D-C
Ikke på lager
Fiberworks SFP+ 10G SM 20 km Extreme 1310 nm
Fiberworks SFP+ 10G SM 20 km Extreme 1310 nm
SKU: LI-3199-20D-EX
Ikke på lager
Fiberworks X2, 10GBase-LR,  10.3125 Gbps, DDM, 10km 1310nm, 10dB, SM, Cisco
Fiberworks X2, 10GBase-LR, 10.3125 Gbps, DDM, 10km 1310nm, 10dB, SM, Cisco
SKU: X2-LR-C
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
Viser 1-21 av 21 produkter
CAS • POSTBOKS 332 • 1502 MOSS • TELEFON: 69 20 43 43 • E-POST: salg@cas.no Salgs- og leveringsvilkår Din sikkerhet Kontakt oss Kategorier Produsenter