Om oss Bestselgere Tilbud HP Supplies Ledige stillinger
Logg inn   |   Ny kunde?
Produkter: 0  |  0,- Handlekurven
Datamaskiner
Hjem/Fritid
Kamera
Kommunikasjon
Komponenter
Lagring
Minne
Printing
Programvare
Skjerm/TV
Telefoni
Kontorrekvisita

Vennligst vent...

Tilbehørkonfigurator Tilbehør til skrivere, data-medier for lagring, kabler...

CAS selger kun til bedrifter og offentlige etater.

Lexmark Value Print Partner 2015

IBM Katalog

Søk i valgte produsent : 
Søk
Sorter på 
Viser 1-60 av 364 produkter 1 2 3 4 5 ... 7 Neste
IBM Universal         Jumper Cord - 1.5 m
IBM Universal Jumper Cord - 1.5 m
SKU: 39Y7937
Type: Power
Ikke på lager
IBM SYSTEM X3650 M5 PCIE THERMAL SOLUTION KIT ACCS
IBM SYSTEM X3650 M5 PCIE THERMAL SOLUTION KIT ACCS
SKU: 00MU908
Type: Spesiell
Ikke på lager
IBM Lenovo - Rack slide rail kit - for eServer xSeries 346; System x3850; x3950 E; System x3650; x3655; x3850; x3950; x3950 E
IBM Lenovo - Rack slide rail kit - for eServer xSeries 346; System x3850; x3950 E; System x3650; x3655; x3850; x3950; x3950 E
SKU: 40K6591-NB
Produkt: Diverse
På lager
IBM Emulex HBA 4Gbit PCI-E FC Single Port Retail
IBM Emulex HBA 4Gbit PCI-E FC Single Port Retail
SKU: 1698
Porter/kontakter: Fiber  -  Eksterne porter: Ja  -  Grensesnitt: PCIe  -  Interne porter: Nei  -  RAID: Nei
På lager
IBM FS MGMT SERIAL ACC CAB
IBM FS MGMT SERIAL ACC CAB
SKU: 90Y9338
Type: Spesiell
Ikke på lager
IBM Optical Wheel Mouse - USB
IBM Optical Wheel Mouse - USB
SKU: 40K9200
Type: Mus  -  Tegnsett: -  -  Interface: USB
Ikke på lager
IBM Cable/ 2.8m 10Aline C13-DK2-5A DEN
IBM Cable/ 2.8m 10Aline C13-DK2-5A DEN
SKU: 39Y7918
Type: Strøm  -  Connector 1: C13 coupler
På lager
IBM UK 10A C13 TO BS 1363 2.8M POWER CORD UK
IBM UK 10A C13 TO BS 1363 2.8M POWER CORD UK
SKU: 39Y7923
Type: Strøm
Ikke på lager
IBM POWER CABLE - C13 / NEMA 5-15P 14FT
IBM POWER CABLE - C13 / NEMA 5-15P 14FT
SKU: 39Y7931
Type: Strøm  -  Connector 1: C13 coupler  -  Connector 2: NEMA 5-15P
Ikke på lager
IBM COM PORT BRACKET
IBM COM PORT BRACKET
SKU: 00KA161
Type: Kabinett Tilbehør
Ikke på lager
IBM FS CONSOLE BREAKOUT CABLE
IBM FS CONSOLE BREAKOUT CABLE
SKU: 81Y5286
Type: Spesiell
Ikke på lager
IBM Integrated Management Module Standard Upgrade
IBM Integrated Management Module Standard Upgrade
SKU: 90Y3900
Type: Spesiell
Ikke på lager
IBM IEC309 C20 to C13 rack jumper cab
IBM IEC309 C20 to C13 rack jumper cab
SKU: 39Y7938
Type: Strøm
Ikke på lager
IBM IEC 309 C19 to C20 intra rack cable
IBM IEC 309 C19 to C20 intra rack cable
SKU: 39Y7916
Type: Strøm
Ikke på lager
IBM 12FT POWER CABLE C13-C14
IBM 12FT POWER CABLE C13-C14
SKU: 39Y7932
Type: Strøm
Ikke på lager
IBM 10m OM3 Fiber Cable (LC)
IBM 10m OM3 Fiber Cable (LC)
SKU: 00MJ174
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
Ikke på lager
IBM 2.8m. 10A/230V. C13 to CEE7-VII (Europe) Line Cord
IBM 2.8m. 10A/230V. C13 to CEE7-VII (Europe) Line Cord
SKU: 00MJ234
Type: Strøm  -  Connector 1: Power Plug
På lager
IBM System x Enterprise 2U Cable Managem
IBM System x Enterprise 2U Cable Managem
SKU: 00FK622
Type: Adapters / Accessories
Ikke på lager
IBM SERVERAIDM5200 ZEROCACHE/ RAID5 UPGRADE FOR SYSTEMS-FOD ACCS
IBM SERVERAIDM5200 ZEROCACHE/ RAID5 UPGRADE FOR SYSTEMS-FOD ACCS
SKU: 47C8708
Type: Spesiell
Ikke på lager
IBM 1U QUICK INSTALL FILLER 5 PANEL SET F/ S2 NS
IBM 1U QUICK INSTALL FILLER 5 PANEL SET F/ S2 NS
SKU: 25R5559
Type: Spesiell
Ikke på lager
IBM Cable Management Server Arm for Series X345
IBM Cable Management Server Arm for Series X345
SKU: 40K6589-NB
På lager
IBM Windows Server CAL 2012 (1 User) - Multilanguage
IBM Windows Server CAL 2012 (1 User) - Multilanguage
SKU: 00Y6345
På lager
IBM Power Cord 2,8m (Australia)
IBM Power Cord 2,8m (Australia)
SKU: 39Y7924
Type: Strøm  -  Connector 2: C13 coupler
Ikke på lager
IBM LOCKABLE FRONT BEZEL
IBM LOCKABLE FRONT BEZEL
SKU: 00KA162
Type: Kabinett Tilbehør
Ikke på lager
IBM 3U QUICK INSTALL FILLER 5 PANEL SET F/ S2 NS
IBM 3U QUICK INSTALL FILLER 5 PANEL SET F/ S2 NS
SKU: 25R5560
Type: Spesiell
Ikke på lager
IBM BLADECENTER H TRIPLE 320-C20 200-240V 2.8M
IBM BLADECENTER H TRIPLE 320-C20 200-240V 2.8M
SKU: 25R5785
Type: Spesiell
Ikke på lager
IBM Lenovo - Rack slide rail kit - for System x3550 M3 7944; x3650 M3 7945
IBM Lenovo - Rack slide rail kit - for System x3550 M3 7944; x3650 M3 7945
SKU: 59Y3792-NB
Produkt: Diverse
På lager
IBM USB Memory Key VMware Applic Erstatter 41Y4287
IBM USB Memory Key VMware Applic Erstatter 41Y4287
SKU: 41Y8298
På lager
IBM Keyboard w/ Int. Pointing Device USB
IBM Keyboard w/ Int. Pointing Device USB
SKU: 46W6740
Type: Tastatur  -  Tegnsett: US English  -  Connectivity: Wired  -  Interface: USB
Ikke på lager
IBM 1m Passive DAC SFP Cab
IBM 1m Passive DAC SFP Cab
SKU: 90Y9427
Produkt: Diverse
På lager
IBM SYSTEM X ADVANCED LCD LIGHT PATH KIT
IBM SYSTEM X ADVANCED LCD LIGHT PATH KIT
SKU: 00KA054
Type: Kabinett Tilbehør
Ikke på lager
IBM SYSTEM X3550 M5 THERMAL KIT
IBM SYSTEM X3550 M5 THERMAL KIT
SKU: 00KA059
Type: Kabinett Tilbehør
Ikke på lager
IBM HH Multi burner optical driv
IBM HH Multi burner optical driv
SKU: 81Y6404
Internal: Ja  -  LightScribe: Nei  -  Type: DVD Brenner  -  Grensesnitt: SATA
På lager
IBM 3m IBM Passive DAC SFP+Cable
IBM 3m IBM Passive DAC SFP+Cable
SKU: 90Y9430
Produkt: Diverse
Ikke på lager
IBM 8Gb SFP+ SW Optical
IBM 8Gb SFP+ SW Optical
SKU: 44X1964
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Ikke på lager
IBM SYSTEM X3650 M5 ADVANCED LCD LIGHT PATH KIT ACCS
IBM SYSTEM X3650 M5 ADVANCED LCD LIGHT PATH KIT ACCS
SKU: 00KA503
Type: Kabinett Tilbehør
På lager
IBM Rail Kit Cable Management
IBM Rail Kit Cable Management
SKU: 43X3172-NB
På lager
IBM SYSTEM X3650 M5 LOCKABLE BEZEL . ACCS
IBM SYSTEM X3650 M5 LOCKABLE BEZEL . ACCS
SKU: 00FK660
Type: Kabinett Tilbehør
Ikke på lager
IBM C19 4.3M Line Cord - Switzerland/ Denmark
IBM C19 4.3M Line Cord - Switzerland/ Denmark
SKU: 40K9769
Ikke på lager
IBM 0.5m Passive DAC SFP+ Cable
IBM 0.5m Passive DAC SFP+ Cable
SKU: 00D6288
Type: Spesiell nettverk  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
Ikke på lager
IBM SERVERAID M5200 RAID 6 UPG FOR SYSTEMS-FOD ACCS
IBM SERVERAID M5200 RAID 6 UPG FOR SYSTEMS-FOD ACCS
SKU: 47C8706
På lager
IBM ServeRAID M1200 Zero Cache/ RAID 5 Upgrade for Systems FOD
IBM ServeRAID M1200 Zero Cache/ RAID 5 Upgrade for Systems FOD
SKU: 00AE930
Ikke på lager
IBM Shipped Asmb. Mt Kit. SysX Rackswitch. 1U Duct Ready
IBM Shipped Asmb. Mt Kit. SysX Rackswitch. 1U Duct Ready
SKU: 00D6185
Ikke på lager
IBM 2M PASSIVE DAC SFP+ Cable
IBM 2M PASSIVE DAC SFP+ Cable
SKU: 00AY765
Type: Spesiell nettverk  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
Ikke på lager
IBM Virtual Media Conv Option
IBM Virtual Media Conv Option
SKU: 46M5383
Type: Converter  -  Hosts: 0
Ikke på lager
IBM X3250 3Y 5X9X4 (4194)
IBM X3250 3Y 5X9X4 (4194)
SKU: 51J8874
På lager
IBM ULTRASLIM ENHANCED SATA MULTI BURNER
IBM ULTRASLIM ENHANCED SATA MULTI BURNER
SKU: 46M0902
Internal: Ja  -  LightScribe: Nei  -  Type: DVD Brenner  -  Grensesnitt: SATA
På lager
IBM Keyboard w/ Int. Pointing Device USB - Danish 159 RoHS v2 Alt: 94Y6184
IBM Keyboard w/ Int. Pointing Device USB - Danish 159 RoHS v2 Alt: 94Y6184
SKU: 46W6717
Type: Tastatur, Touchpad  -  Tegnsett: Danish  -  Connectivity: Wired  -  Interface: USB
Ikke på lager
IBM PW 1 Year Onsite Repair 24x7 4 Hour Resp
IBM PW 1 Year Onsite Repair 24x7 4 Hour Resp
SKU: 91Y6044
På lager
IBM Keyboard w/Int. Pointing Device USB
IBM Keyboard w/Int. Pointing Device USB
SKU: 46W6729
Type: Tastatur  -  Tegnsett: Nordic
På lager
IBM SYSTEM X3550 M5 SLIDE KIT G4
IBM SYSTEM X3550 M5 SLIDE KIT G4
SKU: 00KA606
Type: Kabinett Tilbehør
På lager
IBM Flex System CN4052 Virtual Fabric Adapter SW Upgrade (FoD)
IBM Flex System CN4052 Virtual Fabric Adapter SW Upgrade (FoD)
SKU: 00JY804
Type: Power
Ikke på lager
IBM Windows Remote Desktop Services CAL 2012 (1 Device) - Multilanguage
IBM Windows Remote Desktop Services CAL 2012 (1 Device) - Multilanguage
SKU: 00Y6355
Ikke på lager
IBM 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
IBM 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
SKU: 00MJ163
Type: SAS  -  Connector 1: Mini-SAS HD  -  Connector 2: Mini-SAS
På lager
IBM SYSTEM X ENTERPRISE SLIDES KIT
IBM SYSTEM X ENTERPRISE SLIDES KIT
SKU: 00FK656
Type: Kabinett Tilbehør
Ikke på lager
IBM PC1465 3 YR IOR 9x5 NBD
IBM PC1465 3 YR IOR 9x5 NBD
SKU: 91Y7379
Ikke på lager
IBM X3250 3Y 7X24X4 (4194)
IBM X3250 3Y 7X24X4 (4194)
SKU: 51J8875
På lager
IBM SERVERAID M5200 SERIES 1GB CACHE/ RAID 5 UPGRADE F/X ACCS
IBM SERVERAID M5200 SERIES 1GB CACHE/ RAID 5 UPGRADE F/X ACCS
SKU: 47C8656
Type: Spesiell
På lager
IBM 19" Fixed Shelf Option
IBM 19" Fixed Shelf Option
SKU: 17237RX
Type: Spesiell
Ikke på lager
IBM Environmental Mon. Probe
IBM Environmental Mon. Probe
SKU: 46M4113
Kapasitet: 0VA  -  Produkt: Tilbehør
Ikke på lager
Viser 1-60 av 364 produkter 1 2 3 4 5 ... 7 Neste
CAS • POSTBOKS 332 • 1502 MOSS • TELEFON: 69 20 43 43 • E-POST: salg@cas.no Salgs- og leveringsvilkår Din sikkerhet Kontakt oss Kategorier Produsenter