Om oss Bestselgere Tilbud HP Supplies Ledige stillinger
Logg inn   |   Ny kunde?
Produkter: 0  |  0,- Handlekurven
Datamaskiner
Hjem/Fritid
Kamera
Kommunikasjon
Komponenter
Lagring
Minne
Printing
Programvare
Skjerm/TV
Telefoni
Kontorrekvisita

Vennligst vent...

Tilbehørkonfigurator Tilbehør til skrivere, data-medier for lagring, kabler...

CAS selger kun til bedrifter og offentlige etater.

Lexmark Value Print Partner 2015

Kabler

Søkefilteret nedenfor gjør det enkelt for deg å vise produktene som har de egenskapene du er ute etter. Du trenger ikke å sette verdier for alle parameterene - bare sett de som er viktige for deg. Dersom du synes det er vanskelig å bruke søkefilteret bør du prøve vår søkewizard. Her kan du sette en parameter om gangen. I tilfelle du ikke vil bruke hverken filter eller wizard kan du istedet vise alle 10928 produktene i denne kategorien.
Velg alt | Nullstill filter
Prisområde 
Søkeord   
Vis produkter
Produsenter (Velg alt | Nullstill)
ACCELL (1) DS (2) LINKSYS BY CISCO (21) RAIDSONIC (6)
ACER (3) DUTCHFIBER (79) LOCK N CHARGE (1) ROSE (6)
ACT (1) EASYDIST (2) LOGITECH (4) SAFEWARE (2)
AESP (9) EATON (8) MACLOCKS (4) SAMSUNG (3)
AKASA (13) EDIFIER (1) MAG (1) SANDBERG (107)
ALLEKABELS (1) EFB-ELEKTRONIK (4) MATROX (5) SANUS (1)
AMD (1) ERGOTRON (4) MERCURY (5) SAPPHIRE (3)
APC (108) EUROSCREEN (1) METO (16) SATECHI (3)
APPLE (34) EVGA (1) MICROCONNECT (5) SCHNEIDER (1)
AROZZI (1) EXC (2297) MICROSOFT (9) SMS (1)
ASSMANN Electronic (3) EXSYS (3) MIDAWORKS (29) SONY (2)
ASUS (2) EXTREMENET (1) MONSTER (10) ST LAB (1)
ATEN (8) Fiberworks (6) MOXA (3) STARTECH (294)
AUDAC (9) Fibrain SP (11) NETGEAR (8) StayOnline (84)
AVAYA (1) FUJITSU (73) NEUTRIK (3) STM (2)
AVP (1) FUNKWERK (1) NEWSTAR (5) STOLTZEN (89)
AX Accessories (2) GENERAL CABLE (1) NINTENDO (1) STREETZ (2)
AxTel (4) GOOBAY (3) NOCTUA (9) SUPERMICRO (12)
BE QUIET! (11) GÖTESSONS (1) NORLINK (3) SUPRA (27)
BELKIN (366) GP (2) NZXT (11) SVIVE (18)
BENQ (2) GRIFFIN (14) OE Tek (2) SYNOLOGY (1)
BizLink (4) HAGER (1) OEM (620) TARGUS (27)
BLUELOUNGE (1) Hewlett Packard Enterprise (321) OLYMPUS (2) TECHCONNECT (9)
BROADCOM (32) HGST (3) OPTICIS (19) TOSHIBA (2)
BROTHER (1) HP (27) OTTERBOX (6) TP-LINK (5)
C2G (2) HUAWEI (11) PANASONIC (1) TRUST (34)
CABLES TO GO (1246) IBM (18) PANORAMA ANTENNAS (1) UBIQUITI (1)
CISCO (309) IIGLO (223) PATCHSEE (34) ULTRA (2)
CLUB 3D (52) INSMAT (7) PEAKOPTICAL (41) UNIT (5)
Cooler Master (1) INTEL (128) PHANTEKS (3) VALUELINE (16)
CORSAIR (58) INTRONICS (2) PHIHONG (1) VERBATIM (1)
CREATIVE (1) JABRA (54) PHILIPS (1) VISION (149)
CYGNETT (9) KANEX (2) PLANTRONICS (22) VIVANCO (67)
DEKTRONIC (1) KENSINGTON (29) PLATINUM TOOLS (6) WACOM (4)
DELL (66) KRAMER (473) PNY (3) WYRESTORM (12)
DELOCK (34) LAMATECH (11) POLYCOM (1) XEROX (2)
DELTACO (839) LEITZ (12) PORT DESIGNS (17) XTORM (5)
DIGI (1) LENOVO (113) PROCAB (188) XTREMEMAC (3)
DigitaLinx (50) LEXMARK (2) PROFIGOLD (4) ZYXEL (8)
DIGITUS (6) LIFEPROOF (4) PROJECTA (1)
DIREKTRONIK (1) LINDY (3) QNAP (14)
D-LINK (5) LinkIT (1505) QUANTA (7)
Type (Velg alt | Nullstill)
Adapter (3) DIN/mini DIN (12) Mobilephone (178) Strøm (522)
Antenne (73) DisplayPort (129) SAS (148) Tele (101)
Audio / Video (651) DVI (107) SATA/eSATA (79) Thunderbolt (17)
Cat5 (113) Ethernet (34) SCART (1) USB (445)
Cat5e (694) Fiber (749) SCSI (4) VGA (Analog) (250)
Cat6 (1060) Firewire (16) Seriell / paralell (178) Video Converter (437)
Cat6a (656) HDMI (382) Spesiell nettverk (87)
Cat7 (41) IDE/Floppy/ATX (7) Storage Converter (6)
Connector 1 (Velg alt | Nullstill)
2 x 3.5mm (3) DisplayPort (100) Mini-SAS HD (16) SC/APC (25)
2 x RCA (15) DisplayPort 1.2 (3) Mini-USB A (3) SC/UPC (2)
2x SC (4) DisplayPort M (1) Mini-USB B (1) SCART (2)
2x ST (1) DVI (4) Molex (4-pin) (8) SFF-8087 (11)
3.5mm (105) DVI-A (5) MTP (1) SFF-8088 (4)
3-pin (1) DVI-D (33) N (13) SFF-8643 (4)
4-p (3) DVI-I (8) PCI-E (6+2 pin) (6) SFP+ (81)
6.35mm (1) eSATA (4) PCI-E (8-pin) (6) SMA (1)
68-p (1) FC (8) Power Plug (141) ST (14)
6-p Mini-DIN (1) HDMI (237) QD (16) Thunderbolt (1)
9-p (1) HDMI A (1) QSFP (31) TOSLINK (21)
BS 1363 (2) LC (297) QSFP+ (28) USB (6)
C13 coupler (68) LC/APC (16) QSFP28 (10) USB 2.0 (5)
C14 coupler (14) LC/PC (3) RCA (13) USB 2.0 A (1)
C15 coupler (1) LC/UPC (8) RJ-10 (4) USB 3.0 (6)
C19 coupler (17) Lightning (2) RJ-11 (56) USB 3.0 A (1)
C20 coupler (5) Male (13) RJ-12 (7) USB A (358)
C5 coupler (6) Micro-HDMI (7) RJ-45 (2251) USB B (6)
C7 coupler (4) Micro-USB A (9) SATA (10) USB C (114)
Coax (2) Micro-USB B (9) SATA 15-pin (17) VF45 (5)
CX4 (2) mini DisplayPort (62) SATA 7-pin (3) VGA (5)
DB25 (7) Mini-HDMI (6) SATA II (1) VGA (D-Sub) (85)
DB9 (3) Mini-SAS (16) SC (16) VGA (D-Sub) + 3.5mm (16)
Connector 2 (Velg alt | Nullstill)
2 x 3.5mm (3) C5 coupler (30) Micro-USB B/Lightning (7) SC/APC (10)
2 x Molex (4-pin) (1) C7 coupler (29) mini DisplayPort (11) SC/UPC (5)
2 x RCA (35) Coax (2) Mini-HDMI (5) SFF-8087 (10)
2 x VGA (D-Sub) (2) DB-25 (1) Mini-SAS (11) SFF-8088 (10)
2.5mm (1) DB-9 (9) Mini-USB B (13) SFF-8470 (4)
2x RCA (1) DisplayPort (61) Molex (4-pin) (7) SFP+ (86)
2x SATA 15-pin (1) DVI (17) MT-RJ (5) SMA (1)
2x3.5mm (1) DVI-D (82) N (15) ST (41)
3.5mm (74) DVI-I (3) NEMA 5-15P (3) TOSLINK (16)
3-pin (1) HDMI (244) PCI-E (6-pin) (2) USB 2.0 (1)
4 x SATA (2) HDMI A (1) PCI-E (8-pin) (3) USB 3.0 (2)
4-p (1) HDMI FM (1) QSFP+ (19) USB A (84)
6-p (2) LC (172) RCA (9) USB B (54)
6-p Mini-DIN (1) LC/APC (3) RF (1) USB C (98)
9-p (1) LC/PC (3) RJ-11 (2) VGA (27)
Apple 30-p (11) LC/UPC (19) RJ-45 (928) VGA (D-Sub) (104)
ATX (20-pin) (1) Lightning (136) RP-SMA (1) VGA (D-Sub) + 3.5mm (14)
C13 coupler (38) Male (14) RS-232 (6) VGA (D-Sub) + USB (1)
C14 coupler (29) Micro USB (1) SAS (6) VGA + HDMI + DVI (1)
C15 coupler (6) Micro-HDMI (3) SATA (19) XLR (3-pin) (1)
C19 coupler (15) Micro-USB A (13) SATA 7-pin (4)
C20 coupler (12) Micro-USB B (69) SC (126)
Vis produkter
CAS • POSTBOKS 332 • 1502 MOSS • TELEFON: 69 20 43 43 • E-POST: salg@cas.no Salgs- og leveringsvilkår Din sikkerhet Kontakt oss Kategorier Produsenter